Останні події
Кожен щирий українець, в цей складний для країни час, намагається хоч якось допомогти армії. Тому, УДАРівці долучились до безстрокової  акції з плетіння маскувальних сіток для бійців АТО.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Світловодський УДАР підтримує та виховує військово-патріотичний дух молоді. Так 8 лютого 2015 року у місті Світловодськ в загальноосвітній школі №2 пройшов регіональний семінар з Хортингу. 

Сьогодні свій День народження святкує голова Кіровоградської обласної організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка" Алєксєєв Сергій Олегович.

5 лютого прощалися з Костянтином Непопом - депутатом Вишгородської райради від УДАРу.

Обласна лікарня в Кіровограді побудована ще в 1902 році. Зрозуміло, у якому стані вона перебуває, ремонту потребують практично усі її приміщення.

В Києві відбулася всеукраїнська церемонія нагородження спортсменів-чемпіонів до 18 років Junior Sports Awards. Ініціатором створення премії став народний депутат України від Блока Петра Порошенка (депутатська група УДАР Віталія Кличка), почесний президент фан-клубу братів Кличків Сергій Алексєєв.

Судова реформа має проводитися одночасно з внесенням змін до Конституції. про це в ефірі телеканалу "Рада" заявив народний депутат Сергій Алексєєв, голова Кіроворадської обласної парторганізації УДАР Віталія Кличка.

22 січня, у місті Світловодськ на мосту Кременчуцької ГЕС, в свято дня Соборності України, Світловодська міська та районна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», з колегами з інших партій та громадськими організаціями зібралися в цей важкий час для нашої держави, відзначити це видатне свято яке вплинуло на долю нашого народу.  

Сьогодні Велике свято для кожного українця, патріота своєї держави – День Соборності України! З цієї нагоди кіровоградці пройшлись Ходою Єдності центром міста. Разом зібрались  представники місцевого самоврядування, політичних партій, громадськості та жителі міста.

Голова Кіровоградської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Алєксєєв С.О. приносить свої співчуття у зв’язку із трагічною загибеллю  офіцера першого рангу Юрія Олефіренка.

У селі Синюха Новоархангельського району в Садибі "У Мікуліча" відбулося освячення води. Заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради, голова Новоархангельської районної організації Політичної партії "УДАР" Віталія Кличка» Лариса Поліщук запросила на освячення настоятеля храму Святого рівноапостольного князя Володимира Української Православної Церкви Київського Патріархату Іллю Савича та всіх бажаючих жителів села.  

Відбулася конференція Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". На ній обрано нового голову організації. Їм став народний депутат України Сергій Алексєєв. Сергій Олегович відомий також як один з найкращих юристів країни, крім того, він очолює офіційний фан-клуб братів Кличків.  

19 грудня у Федерації профспілок області відбулися збори профспілкового активу з порядком денним: «Про дії профспілок у зв'язку з наступом на права трудящих».
19 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Сьогодні у Будинку дитячої та юнацької творчості (що на Новомиколаївці ) відбулося свято для дітей з особливими потребами.
17 Грудня 2014 +Коментар | подобається