Останні події
14 квітня 2015 року відбулася зустріч депутатів фракції «Блок Петра Порошенка» (група «УДАР») Сергія Алєксєєва, Ольги Бєлькової та Тараса Кутового з представниками Консультаційного Комітету італійських підприємців при Посольстві Італії, за участі мера Києва Віталія Кличка та Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Фабріціо Романо.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В процесі реформування Конституції головну роль відіграватиме парламент. Про це заявив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв в ефірі телеканалу «Рада».
8 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Робота над підготовкою змін до Конституції стартувала. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв. До складу Конституційної Комісії від партії «УДАР» увійшла також Наталія Агафонова.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Депутати-«ударівці» пропонують встановити мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення за відсутності приладів обліку (лічильників). Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення збільшення тарифів на комунальні послуги для населення за відсутності приладів обліку (лічильників)» зареєстрований у Верховній Раді депутатами Сергієм Алексєєвим та Єгором Фірсовим.
3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україні потрібно повертати довіру іноземних інвесторів, тому є потреба в розробці нового законодавства щодо захисту прав іноземних інвесторів. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі ТРК «Соціальна країна
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Комісія по підготовці змін до Конституції розпочне свою роботу найближчим часом. Про це повідомив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв (депутатська група «УДАР»), який увійшов до складу Конституційної комісії.
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Політична і матеріальна незалежність судді – це гарантія забезпечення справедливого правосуддя. Про це заявив народний депутат-«ударівець», заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі телеканалу «Рада».
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Головне, що вдалося на даний час новій владі, – знищити системну корупцію. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі 112 каналу.
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Депутати фракції БПП Сергій Алєксєєв (група «УДАР») та Олександр Грановський пропонують внести зміни до деяких законів щодо діяльності прокуратури, які забезпечать формування органів прокуратури професійними кадрами та проведення всеукраїнської конференції працівників прокуратури для обрання членів Вищої ради юстиції. Проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності прокуратури» (реєстр.№2404) зареєстрований у Верховній Раді.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

26 березня 2015 року відбулася робоча зустріч співголови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою, народного депутата фракції «Блок Петра Порошенка», депутатської групи «УДАР» Сергія Алєксєєва з Послом Італії в Україні Фабріціо Романо.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Робота пленарної сесії Асамблеї розпочалась 17 березня, на сесії розглядалась Резолюція щодо російської агресії проти України та питання невідкладного мирного врегулювання конфлікту. 20 березня відбувся брифінг за участі народного депутата України, фракції «Блок Петра Порошенка», депутатської групи «УДАР», члена делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ Сергія Алєксєєва, за підсумками роботи IV сесії Парламентської Асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ). Парламентарі розповіли про результати роботи IV сесії ПА ЄВРОНЕСТ та успіхи які досягла українська делегація.
20 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ ухвалила резолюцію «Про військову агресію Росії проти України», в якій передбачається, що Російська Федерація має відшкодувати матеріальні збитки, завдані Україні через російську агресію на Сході та окупацію Криму. Про це повідомив заступник члена Постійної делегації ПА ЄВРОНЕСТ Сергій Алєксєєв, який на даний час бере участь в роботі четвертої чергової сесії ПА ЄВРОНЕСТ в Єревані (Республіка Вірменія).
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Матеріальні збитки, завдані Україні через російську агресію та окупацію Криму, а також акти агресії на Сході України, мають бути відшкодовані Російською Федерацією через міжнародні судові інституції. Відповідну поправку до проекту резолюції Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ запропонував внести народний депутат України, заступник члена Постійної делегації в Парламентській Асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ) Сергій Алєксєєв.
16 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Збір доказів агресії Росії Україна повинна проводити за міжнародними стандартами, щоб застосувати їх у міжнародних судах. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається