Останні події
Робоча група з питань правосуддя,  суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності на засідання 19 травня обговорила питання фінансування судів і діяльності суддів та суддівське самоврядування.Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв.
21 Травня 2015 +Коментар | подобається

21 травня вся Україна святкує День вишиванки! Кіровоградський УДАР також долучився до всеукраїнського флеш-мобу та переодягнувся у вишиванки!
21 Травня 2015 +Коментар | подобається

Робоча група з питань правосуддя,  суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності на засідання 19 травня обговорила питання фінансування судів і діяльності суддів та суддівське самоврядування. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв.
21 Травня 2015 +Коментар | подобається

Депутат-«ударівець» Сергій Алєксєєв пропонує законодавчо врегулювати питання щодо реалізації повноважень органів судової влади розпоряджатися та користуватися державним майном, що перебуває на їх балансі. Відповідний законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про управління об’єктами державної власності» (щодо уточнення суб'єктів управління державної власності) (№2826) зареєстрований у Верховній Раді. Цими суб’єктами є Конституційний суд України, Верховний суд України, вищі спеціалізовані суди.
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Кірoвoграді вшанували пам’ять жертв братньoгo татарськoгo нарoду, який 71 рік тoму масoвo депoртували з Криму. Значна кількість переселенців, виснажених трьoма рoками життя в німецькій oкупації, загинула в місцях висилки від гoлoду і хвoрoб у 1944-45 рoках. На відміну від деяких інших депoртoваних нарoдів, щo пoвернулися на батьківщину в кінці 1950-х рoків, кримських татар булo пoзбавленo цьoгo права фoрмальнo дo 1974 рoку, фактичнo ж – дo 1989. Масoве пoвернення нарoду дo Криму пoчалoся лише наприкінці «перебудoви» 1989 рoку. Ініціатoрами прoведення цієї акції виступили oбласна та міська oрганізації Пoлітичнoї партії «УДАР».
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

Судова реформа в Україні повинна бути доповнена нотаріальною реформою. Одним з основних напрямків нотаріальної реформи є використання потенціалу нотаріуса у галузі попередження спорів та медіації (вирішення спорів із залученням посередника), що сприятиме, зокрема, зниженню навантаження на суди. 
18 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні кіровоградці вшанували жертв політичних репресій. Мало зосталось тих, хто був очевидцем тих чорних днів для нашого народу. Але ми мусимо завжди пам’ятати свою історію, щоб ці події не повторились знов.
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 16 травня, вся Україна відзначає День Європи. Це свято зараз набуло для нас іншого значення. Адже прагнення до Європи тепер тісно переплітається з подіями Революції Гідності. 
16 Травня 2015 +Коментар | подобається

Депутати-«ударівці» пропонують надати нотаріусам повноваження забезпечувати докази. Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень нотаріусам забезпечувати докази» зареєстрований у Верховній Раді України депутатами Сергієм Алєксєєвим та Наталією Новак.  
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

З кожним роком ми все далі від того дня, але все ближче та зрозуміліше нам стає радість і святість Великої Перемоги! Особливо зараз, коли на нашій землі знову йде війна і гинуть люди. Ми пам’ятаємо і цінуємо  внесок наших дідів та прадідів у перемогу над цинізмом, ми віримо в наших воїнів, що захищають українську землю прямо зараз.

8 травня, в День пам’яті і примирення в Кіровограді було відкрито «Алею слави» на знак вшанування пам’яті кіровоградських Героїв, загиблих у АТО.

В районних газетах писали, що депутати районної ради втретє знімають з посади голову ради. Уточнюю, що вдруге, тільки ставлення в депутатів до цієї проблеми різне.
26 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

25 квітня 2015 року, в місті Світловодськ у спортивному комплексі ім. Анатолія Тузовського, відбувся турнір зі змішаних єдиноборств. 
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Остаточне рішення в антикорупційних справах ухвалює суд, тому необхідно забезпечити політичну та матеріальну незалежність суддів. Про це заявив народний депутат від групи «УДАР», заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі програми «Чорне дзеркало» на каналі «Інтер».
21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається